Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
BURSA´DA BİR VELİ: ÜFTADE HAZRETLERİ
BURSA´DA BİR VELİ: ÜFTADE HAZRETLERİ
Kültür A.Ş. tarafından Emir Buhari Kültür Merkezi´nde düzenlenen “İrfan Sohbetleri” etkinliğine konuk olan Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Bilal Kemikli, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yaşayan ve çeşitli camilerde müezzin ve imam olarak vazife yapan büyük velilerden, İslam âlimi Muhammed Üftade Hazretlerini anlattı.
KÜLTÜR - SANAT
İNANDIK VE KAZANDIK
İNANDIK VE KAZANDIK
Erkekler Voleybol 1. Lig temsilcimiz İnegöl Belediyespor Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, haftasonu Galatasaray karşısında inançlı bir oyun ortaya koyarak galibiyeti hak ettiklerini söyledi.
SPOR
HERAN YANGIN ÇIKABİLİR
HERAN YANGIN ÇIKABİLİR
Mahmudiye Mahallesi Spor Sokak üzerinde bulunan büyük trafo bir yandan alkol kullananların meskeni haline gelirken, bir yandan da çevresine istifli eski mobilyalar nedeniyle yangına davetiye çıkarıyor
ASAYİŞ
AİLELERE “İMANIN ESASLARI” SEMİNERİ
AİLELERE “İMANIN ESASLARI” SEMİNERİ
Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) tarafından düzenlenen Aile Eğitimleri programının bu haftaki konuğu emekli imam Mustafa Çakmak oldu.
KÜLTÜR - SANAT
HEDEF 3 PUAN
HEDEF 3 PUAN
2. Lig Kırmızı Grup temsilcimiz İnegölspor, 6. hafta müsabakasında Amedspor karşısında galibiyet elde ederek kötü gidişine bir son vermek istiyor.
SPOR
TEK BAŞINA İKTİDAR SÜRECİNİN TEK ENGELİ HDP VE TERÖR UZANTILARI
TEK BAŞINA İKTİDAR SÜRECİNİN TEK ENGELİ  HDP VE TERÖR UZANTILARI
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti´nin tek başına iktidar olma sürecini engelleyecek tek unsurun HDP ve onun terör uzantılı işbirlikçileri olduğunu ifade etti.
GÜNCEL
"KEŞKE BİZ HAKLI ÇIKMASAYDIK"
"KEŞKE BİZ HAKLI ÇIKMASAYDIK"
Terör olaylarını değerlendiren MHP İlçe Başkanı Müfit Besler, "Bize hep sizin terör dışında söyleyeceğiniz bir şey yok mu dediler, keşke biz haklı çıkmasaydık, keşke açılım süreci AK Parti´nin ifade ettiği gibi doğru bir süreç olsaydı, keşke eşkıyalar dağdan inseydi."dedi.
GÜNCEL
PARALEL DEVLET İDDİASI
PARALEL DEVLET İDDİASI
Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Atmaca, Güneydoğuda valisi, mahkemesi, vergi dairesi olan bir devletin kurulduğunu öne sürdü.
GÜNCEL
"İNEGÖL İLK İLÇE OLABİLİR"
"İNEGÖL İLK İLÇE OLABİLİR"
Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tevfik Yücedoğru, Uludağ Üniversitesi’nden ayrılarak kendi başına üniversite kuracak ilk ilçenin İnegöl olacağını tahmin ettiğini söyledi.
GÜNCEL
1. MESLEK TANITIM FUARI AÇILDI
1. MESLEK TANITIM FUARI AÇILDI
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İnegöl Belediyesi işbirliğinde organize edilen 1. Üniversite ve Meslek Tanıtım Fuarı gerçekleştirilen tören ile açıldı. Fuara katılan 11. ve 12. sınıf öğrencileri, meslek ve üniversiteler hakkında bilgi sahibi olacaklar.
EĞİTİM
HÜKÜMET PATİNAJ YAPIYOR
HÜKÜMET PATİNAJ YAPIYOR
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 1. Sıra Milletvekili Adayı Temel Karamollaoğlu, Hükümetin ve parlâmentonun patinaj yaptığını ve problemleri çözemediğini söyledi.
SİYASET
YETİMLERE DESTEK ÇAĞRISI
YETİMLERE  DESTEK ÇAĞRISI
İnegöl İHH tarafından düzenlenen “Yetim Dayanışma Gecesi” ilçe halkının katılımıyla Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
GÜNCEL
3 PUAN BİZİ HEDEFE GÖTÜRÜR
3 PUAN BİZİ HEDEFE GÖTÜRÜR
İnegölspor Yardımcı Antrenörü Murat Endes, 3 puanlık sistemde puan farkının kapanmasının doğal olduğunu belirterek, Alacağımız 3 puanda bizi hedefe götürür diye düşünüyoruz” dedi.
SPOR
BU İDDİA AKTAŞ’I GÖTÜRÜR
BU İDDİA AKTAŞ’I GÖTÜRÜR
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Turan Neşe, Huzur Mahallesi’ndeki kaçak yapılara kesilen cezaların, İnegöl Belediyesi’ne değil, İnegölspor’a bağış olarak ödetildiğini öne sürdü.
SİYASET
‘9 ŞEHİDE 9 TIR’
‘9 ŞEHİDE 9 TIR’
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnegöl İnsani Yardımlaşma Derneği (İNİYAD), Filistinli Müslümanlara yardım götürürken Mavi Marmara gemisinde İsrailli teröristler tarafından şehit edilen 9 kişinin anısına Suriye’ye 9 adet yardım TIR’ı gönderecek.
GÜNCEL
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ