Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
“BİZE GÜVENİN”
Aday tanıtım toplantısında ilçe halkına seslenen Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Bize güvenin, bu teşkilat hiçbir zaman sizin güveninizi boşa çıkarmamıştır.”dedi.
Tarih: 7.2.2019 12:48:21

Aday tanıtım toplantısı için partiye gelen Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, partili gençler tarafından büyük bir coşku ile karşılandı. ‘Dürüst başkan dürüst yönetim´ sloganları arasında parti lokaline giren SP Adayı Eroğlu, ilçe halkına önemli mesajlar verdi.

 

İnegöl´ün değişime ihtiyacı var

Aday tanıtım toplantısında konuşan SP Adayı Hasan Eroğlu, “Dürüst başkan dürüst yönetim sloganı ile yola çıktık. 1 Nisan günü cepsiz ceketliler iş başına hedefiyle yola koyulduk. İnşallah dürüst yönetim anlayışıyla 19 Şubat´a kadar İnegöl´ümüze hizmet edecek belediye meclis üyelerini tespit edeceğiz ve belirlemiş olduğumuz proje komisyonu ile önümüzdeki günlerde İnegöl için oluşturacağımız projeleri halkımızla paylaşacağız. 1 Nisan sabahı İnegöl cepsiz ceketlilere teslim edilecek. İnegöl´de bir değişime ihtiyaç var ve bu değişim Saadet Partililerin elleriyle olacak. Buradan İnegöllü hemşerilerime sesleniyorum bize güvenin, bu teşkilat hiçbir zaman sizin güveninizi boşa çıkarmamıştır.”dedi.

 

--------------------------------

 

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, ilk basın açıklamasını parti binasında gerçekleştirdi. Basın toplantısına; Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Atmaca, İlçe Başkanı Fikret Bayram ve Saadet Partisi teşkilat mensupları katıldı.

‘´Evet, ülkemizin bir beka sorunu vardır!´´

Toplantının açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Fikret Bayram,  “Bugünlerde mevcut iktidarla ortak paydamız, iki husus gözüme çarptı. İki hususa biz de katılıyoruz. Birincisi ülkemizin bir beka sorunu vardır. İkincisi de 94 ruhuna dönmemiz bir zarurettir. Bu ittifak ettiğimiz iki hususun çözümü oldukça kolaydır. Daha önce nasıl olduysa şimdi de aynı şekilde milli görüşün iktidara gelmesiyle ülkenin beka sorunu hemen çözülecek, atılım süreci başlayacak, 94 ruhunun yakalanmasıyla hem belediyelerde, hem de iktidarda güzel günler halkımız için geçerli hale gelecek. Ruhuna dönmek kelimesi kendi içerisinde karşılık bulması zor bir ifade. 94 Ruhuna dönebilmeniz için öncelikle ruhu kelimesinden anladığınız mana önemli. Oysaki siz bugüne kadar 94 ruhunu değil, tuzruhu kullandınız. Ve bundan dolayı da çıkardığınız gömleği de, artık giyemez hale getirdiniz. Daha da kötüsü 94 ruhunu hayatında yaşayanların üzerine beton dökerek gömmek istediniz. Ama Allah´a şükürler olsun ki, bu ruhu hiç kimse yok edemez, hiç kimse yok sayamaz ve hiç kimse olmadığı ittifaklarla bir aradaymış gibi göstererek, yalan konuşamaz.´´ Dedi.

 

‘´Zihniyet aynı zihniyet´´

Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, “Hizmetler kişilere bağlı değil, görüşe partiye bağlıdır. Bunun basit bir örneği ile devam etmek istiyorum. Bugün Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ı hepimiz tanıyoruz, dikkatinizi çekmiş midir bilmem. Ama her yerde reklamları var. Ama reklamlarda parti logosu yoktur. Belediye logosu vardır. Belediye bütçesi ile kendi reklamını yapmaktadır. Bu zihniyetin bu topluma vereceği hiçbir hizmet olamaz. Bizim kültürümüzde bu yoktur, bizim kültürümüzde devlet memuru devlet işini görürken devletin verdiği kalemi, kendi işini görürken kendi kalemini kullanan bir neslin torunlarıyız. 16 yıldır icraatları sonrası memleketimizin ne hale geldiği aşikârdır. Açıklamış oldukları manifestoda belediyecilikte ne kadar başarısız olduklarını kabul etmektedirler. Açıklanan manifestoda perişan ettikleri, kendi ifadeleri ile de ihanet ettikleri kentleri yeniden imar edeceklerini belirtmektedirler. Zihniyet aynı zihniyet, insanlar aynı insanlar, bu güne kadar şehirlere hizmet etmek için ne engel oldu ki, bugün dediklerini yapacaklar.”Şeklinde Konuştu.

‘´Dürüst başkan dürüst yönetim´´

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu ise  “31 Mart günü ülkemiz bir yerel seçime gidiyor bu seçimlerimiz İnegöl´ümüze Bursa´mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini yüce Allah´tan niyaz ediyorum. Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan adaylığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Rabbim en hayırlı işleri yapmayı nasip etsin. Dürüst başkan dürüst yönetim sloganı ile yola çıktık. 1 Nisan günü cepsiz ceketliler iş başına hedefiyle yola koyulduk. İnşallah dürüst yönetim anlayışıyla 19 Şubat´a kadar İnegöl´ümüze hizmet edecek belediye meclis üyelerini tespit edeceğiz ve belirlemiş olduğumuz proje komisyonu ile önümüzdeki günlerde İnegöl için oluşturacağımız projeleri halkımızla paylaşacağız.” Dedi.

‘´Bu seçimlerde farklı çalışacağız.´´

Eroğlu,  “Kalan süre içerisinde inşallah bu süre zarfında aşk azim ve kararlılıkla 31 Mart´ın gecesine kadar gece gündüz sizlerden çalışmanızı talep ediyorum. Bu seçimlerde farklı çalışacağız sizlerden istirhamım herkes eş dost akraba ve camiasında birebir etkileşime geçerek kardeşlerimizi ikna ederek Saadet Partisine destek vermeleri için çalışma yapmanızı rica ediyorum. Teşkilat olarak sosyal medyayı en etkili şekilde kullanacağız inşallah 1 Nisan sabahı İnegöl cepsiz ceketlilere teslim edilecek. İnegöl´de bir değişime ihtiyaç var ve bu değişim saadet partililerin elleriyle olacak. Buradan İnegöllü hemşerilerime sesleniyorum bize güvenin bu teşkilat hiçbir zaman sizin güveninizi boşa çıkarmamıştır.Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Haber ve Fotoğraf: Osman GÜRBAŞ

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: BİZE GÜVENİN
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“Sorunları sebebi basiretsiz yönetim”
“Sorunları sebebi basiretsiz yönetim”
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Eroğlu, “Mevcut belediyenin basiretsiz yönetimi yüzünden çöpten, çukurdan, düzensiz yapılaşmadan ve bozuk fiziki şartlardan geçilmiyor.”dedi.
Aktaş´tan birlik ve beraberlik mesajı
Aktaş´tan birlik ve beraberlik mesajı
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Iğdır Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği´nin ‘Nevruz ve Bahar Şenliği´nde, nevruzun kardeşlik, birlik ve beraberliği artırması dileğinde bulundu.
Yatırımın hem kendi hem anlamı büyük
Yatırımın hem kendi hem anlamı büyük
Makamında uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren Gürsu eski Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız´ın 2014 seçim vaatleri arasında yer alan otopark ve pazar alanı projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor.
MUSLUKTAN SU İÇİLMİYOR
MUSLUKTAN SU İÇİLMİYOR
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “İnsanlar öyle temel ve kronik sorunlardan bahsediyor ki aklımız almıyor. Çöpler toplanmıyor, musluktan su içilmiyor, hava kirliliği gün geçtikçe artıyor, trafik sorunları, toplu taşıma ve ulaşım problemleri vb. saymakla bitmeyen sorunlar zinciri.”
“Tarihten ders çıkarmak gerekir”
“Tarihten ders çıkarmak gerekir”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, Çanakkale Zaferi´nin yıldönümü nedeni ile yazılı basın açıklamasında bulundu.
Özdemir: “Çanakkale destandır”
Özdemir: “Çanakkale destandır”
Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, Çanakkale Zaferi´nin yıldönümü nedeni ile açıklamalarda bulundu.
Refah Partisi İlk Kongresini Yaptı
Refah Partisi İlk Kongresini Yaptı
1. Olağan genel kurulunu gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi´nin İlçe Başkanlığı´na İlhan Baykan seçildi.
“GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”
“GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, İnegöl Belediye Spor Salonunda düzenlenen proje tanıtım toplantısında projelerini açıkladı.
ADİL VE İLKELİ OLACAĞIZ
ADİL VE İLKELİ OLACAĞIZ
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Biz adaleti esas alan kadrolarız. Adil ve ilkeli olacağız. İnegöllü vatandaşlar başını yastığa rahat koymadan biz yöneticiler olarak uyumayacağız, dinlenmeyeceğiz.”dedi.
“Sizlerin kapıcısı olmaya geliyorum”
“Sizlerin kapıcısı olmaya geliyorum”
Millet İttifakı İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, " Bizim belediyeciliğimizin temelinde, insana saygı ve sevgi esas olacak, değişmeyen maddemiz olacaktır."dedi.
Aktaş´a Suç Duyurusu
Aktaş´a Suç Duyurusu
İYİ Parti İnegöl Belediye Meclis üyesi Adayı, Avukat Cemal Ören, AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alinur Aktaş, hakkında suç duyurusunda bulundu.
Refah Partisi´nden Öykü´ye Destek
Refah Partisi´nden Öykü´ye Destek
Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe yönetimi, Lösemi tedavisi gören 3,5 yaşındaki Öykü Arin´e kök hücre bağışında bulundu.
Temel hedefimiz insana yatırım
Temel hedefimiz insana yatırım
Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi´nin düzenlediği KOSGEB girişimcilik kursunu ziyaret etti.
“Gümbür Gümbür Geliyoruz”
“Gümbür Gümbür Geliyoruz”
31 Mart Seçim ziyaretleri kapsamında İnegöl´e gelen Millet İttifakı Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, İYİ Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir ve beraberindeki heyet MERPA Pazar yerini ve esnafları ziyaret etti.
Özdemir´den Şok İddia
Özdemir´den Şok İddia
İYİ Parti İnegöl Belediye başkan adayı Hakan Özdemir geçtiğimiz gün iki yerel basının düzenlemiş olduğu ortak canlı yayınında Belediye Başkanı Alper Taban´ın İnegöl Devlet hastanesinin yanlış yere yapıldı sözlerinden dolayı uyarıldığını iddia etti.
“İttifakımız yalnızca milletledir”
“İttifakımız yalnızca milletledir”
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Seçimlere tek başına giriyoruz. Bizim İttifakımız Milletledir. Tek siyasi ortağımız İnegöl halkıdır.”dedi.
ULAŞIMDA İDDİALIYIM
ULAŞIMDA İDDİALIYIM
Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Yeni metro hattı, mevcut sisteme ilave hatlar, sinyalizasyon optimizasyonu, akıllı kavşak uygulamalarıyla inşallah bunu gerçekleştireceğiz. Bu konuda gerçekten iddialıyım”
“Halkımız AK Parti´ye ruhsat vermeyecektir”
“Halkımız AK Parti´ye ruhsat vermeyecektir”
İYİ Parti adayı Hakan Özdemir, “İnegöl halkı karnesi zayıfla dolu olan bir belediye yönetimine yeni ruhsat ve yetki vermeyecektir. Şimdiden tüm İnegöl için yerel seçimlerin büsbütün yeni ve müreffeh bir geleceğin ilk adımı olacağını halkımıza müjdelemek isterim.”
Refah Partisi´nde Kongre Heyecanı
Refah Partisi´nde Kongre Heyecanı
Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresini 7 Mart Pazar günü Sani Konukoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.
“Gönüllere talibiz”
“Gönüllere talibiz”
Yenice Mahallesi Muhtar Adayı Tufan Yüzer, geçtiğimiz gün basın toplantısı düzenleyerek azalarını tanıttı. Yüzer, programda açıklamalarda bulunarak, "Biz gönüllere talibiz" dedi.
“Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız”
“Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, iş başına geldiklerinde ötekileştirme ve ayrımcılık yapmayacaklarını söyledi.