Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
“BİZE GÜVENİN”
Aday tanıtım toplantısında ilçe halkına seslenen Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Bize güvenin, bu teşkilat hiçbir zaman sizin güveninizi boşa çıkarmamıştır.”dedi.
Tarih: 7.2.2019 12:48:21

Aday tanıtım toplantısı için partiye gelen Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, partili gençler tarafından büyük bir coşku ile karşılandı. ‘Dürüst başkan dürüst yönetim´ sloganları arasında parti lokaline giren SP Adayı Eroğlu, ilçe halkına önemli mesajlar verdi.

 

İnegöl´ün değişime ihtiyacı var

Aday tanıtım toplantısında konuşan SP Adayı Hasan Eroğlu, “Dürüst başkan dürüst yönetim sloganı ile yola çıktık. 1 Nisan günü cepsiz ceketliler iş başına hedefiyle yola koyulduk. İnşallah dürüst yönetim anlayışıyla 19 Şubat´a kadar İnegöl´ümüze hizmet edecek belediye meclis üyelerini tespit edeceğiz ve belirlemiş olduğumuz proje komisyonu ile önümüzdeki günlerde İnegöl için oluşturacağımız projeleri halkımızla paylaşacağız. 1 Nisan sabahı İnegöl cepsiz ceketlilere teslim edilecek. İnegöl´de bir değişime ihtiyaç var ve bu değişim Saadet Partililerin elleriyle olacak. Buradan İnegöllü hemşerilerime sesleniyorum bize güvenin, bu teşkilat hiçbir zaman sizin güveninizi boşa çıkarmamıştır.”dedi.

 

--------------------------------

 

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, ilk basın açıklamasını parti binasında gerçekleştirdi. Basın toplantısına; Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Atmaca, İlçe Başkanı Fikret Bayram ve Saadet Partisi teşkilat mensupları katıldı.

‘´Evet, ülkemizin bir beka sorunu vardır!´´

Toplantının açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Fikret Bayram,  “Bugünlerde mevcut iktidarla ortak paydamız, iki husus gözüme çarptı. İki hususa biz de katılıyoruz. Birincisi ülkemizin bir beka sorunu vardır. İkincisi de 94 ruhuna dönmemiz bir zarurettir. Bu ittifak ettiğimiz iki hususun çözümü oldukça kolaydır. Daha önce nasıl olduysa şimdi de aynı şekilde milli görüşün iktidara gelmesiyle ülkenin beka sorunu hemen çözülecek, atılım süreci başlayacak, 94 ruhunun yakalanmasıyla hem belediyelerde, hem de iktidarda güzel günler halkımız için geçerli hale gelecek. Ruhuna dönmek kelimesi kendi içerisinde karşılık bulması zor bir ifade. 94 Ruhuna dönebilmeniz için öncelikle ruhu kelimesinden anladığınız mana önemli. Oysaki siz bugüne kadar 94 ruhunu değil, tuzruhu kullandınız. Ve bundan dolayı da çıkardığınız gömleği de, artık giyemez hale getirdiniz. Daha da kötüsü 94 ruhunu hayatında yaşayanların üzerine beton dökerek gömmek istediniz. Ama Allah´a şükürler olsun ki, bu ruhu hiç kimse yok edemez, hiç kimse yok sayamaz ve hiç kimse olmadığı ittifaklarla bir aradaymış gibi göstererek, yalan konuşamaz.´´ Dedi.

 

‘´Zihniyet aynı zihniyet´´

Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, “Hizmetler kişilere bağlı değil, görüşe partiye bağlıdır. Bunun basit bir örneği ile devam etmek istiyorum. Bugün Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş´ı hepimiz tanıyoruz, dikkatinizi çekmiş midir bilmem. Ama her yerde reklamları var. Ama reklamlarda parti logosu yoktur. Belediye logosu vardır. Belediye bütçesi ile kendi reklamını yapmaktadır. Bu zihniyetin bu topluma vereceği hiçbir hizmet olamaz. Bizim kültürümüzde bu yoktur, bizim kültürümüzde devlet memuru devlet işini görürken devletin verdiği kalemi, kendi işini görürken kendi kalemini kullanan bir neslin torunlarıyız. 16 yıldır icraatları sonrası memleketimizin ne hale geldiği aşikârdır. Açıklamış oldukları manifestoda belediyecilikte ne kadar başarısız olduklarını kabul etmektedirler. Açıklanan manifestoda perişan ettikleri, kendi ifadeleri ile de ihanet ettikleri kentleri yeniden imar edeceklerini belirtmektedirler. Zihniyet aynı zihniyet, insanlar aynı insanlar, bu güne kadar şehirlere hizmet etmek için ne engel oldu ki, bugün dediklerini yapacaklar.”Şeklinde Konuştu.

‘´Dürüst başkan dürüst yönetim´´

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu ise  “31 Mart günü ülkemiz bir yerel seçime gidiyor bu seçimlerimiz İnegöl´ümüze Bursa´mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini yüce Allah´tan niyaz ediyorum. Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan adaylığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Rabbim en hayırlı işleri yapmayı nasip etsin. Dürüst başkan dürüst yönetim sloganı ile yola çıktık. 1 Nisan günü cepsiz ceketliler iş başına hedefiyle yola koyulduk. İnşallah dürüst yönetim anlayışıyla 19 Şubat´a kadar İnegöl´ümüze hizmet edecek belediye meclis üyelerini tespit edeceğiz ve belirlemiş olduğumuz proje komisyonu ile önümüzdeki günlerde İnegöl için oluşturacağımız projeleri halkımızla paylaşacağız.” Dedi.

‘´Bu seçimlerde farklı çalışacağız.´´

Eroğlu,  “Kalan süre içerisinde inşallah bu süre zarfında aşk azim ve kararlılıkla 31 Mart´ın gecesine kadar gece gündüz sizlerden çalışmanızı talep ediyorum. Bu seçimlerde farklı çalışacağız sizlerden istirhamım herkes eş dost akraba ve camiasında birebir etkileşime geçerek kardeşlerimizi ikna ederek Saadet Partisine destek vermeleri için çalışma yapmanızı rica ediyorum. Teşkilat olarak sosyal medyayı en etkili şekilde kullanacağız inşallah 1 Nisan sabahı İnegöl cepsiz ceketlilere teslim edilecek. İnegöl´de bir değişime ihtiyaç var ve bu değişim saadet partililerin elleriyle olacak. Buradan İnegöllü hemşerilerime sesleniyorum bize güvenin bu teşkilat hiçbir zaman sizin güveninizi boşa çıkarmamıştır.Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Haber ve Fotoğraf: Osman GÜRBAŞ

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: BİZE GÜVENİN
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İnegöl´e stadyum müjdesi
İnegöl´e stadyum müjdesi
Bursa AK Parti Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, gazetecilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Gürel, yıllardır İnegölsporluların beklediği yeni stadyum projesine yeşil ışık yaktı.
SAADET PARTİSİ ALTI ADAYINI DAHA AÇIKLADI
SAADET PARTİSİ ALTI ADAYINI DAHA AÇIKLADI
Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi, İnegöl´de 6 belediye meclis üyesini daha kamuoyuna açıkladı.
İYİ Parti´den Aday Tanıtımı
İYİ Parti´den Aday Tanıtımı
İyi Parti İnegöl İlçe Teşkilat´ ı geçtiğimiz akşam parti binasında yaptığı basın açıklamasıyla altı belediye meclis üyesi aday adayını kamuoyuna tanıttı.
Saadet Partisi Beş Adayını Daha Açıkladı
Saadet Partisi Beş Adayını Daha Açıkladı
Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi, beş belediye meclis üyesi adayını düzenlediği törenle açıkladı.
MHP Heyetinden İTSO´ya Ziyaret
MHP Heyetinden İTSO´ya Ziyaret
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, nezaket ziyaretleri kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı.
İYİ Parti´de Baykan Sürprizi
İYİ Parti´de Baykan Sürprizi
İşadamı Fahrettin Baykan, İYİ Parti´den belediye meclis üyeliği için başvuruda bulundu.
‘´Ne Gerekiyorsa Yapacağız”
‘´Ne Gerekiyorsa Yapacağız”
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu, 31 Mart seçimleri öncesi Belediye Başkanı Alper Taban´ı makamında ziyaret edip başarılar diledi ve ‘´Ne gerekiyorsa yağacağız.´´ Dedi
Ülkü Ocakları´ndan çanta kampanyası
Ülkü Ocakları´ndan çanta kampanyası
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İnegöl İlçe Başkanlığı tarafından 14 Şubat´ta ihtiyaç sahibi öğrencilere çanta kampanyası başlattı.
Peynirci ailesi rekora koşuyor
Peynirci ailesi rekora koşuyor
Dedesi 15 yıl, babası 30 yıl kendisi ise 32 yıldır Yenice Mahallesi´nde muhtarlık yapan ı Halil Peynirci, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı.
CEPSİZ CEKETLİLER SAHNEDE
CEPSİZ CEKETLİLER SAHNEDE
31 Mart seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan Saadet Partisi, İnegöl´de 4 belediye meclis üyesini daha kamuoyuna açıkladı.
Çorumlulardan Sürpriz MHP Açıklaması
Çorumlulardan Sürpriz MHP Açıklaması
İnegöl´de yaşayan Çorumlular tarafından kurulan Çorum´un Alaca ilçesine bağlı 6 köy derneği 31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi´nin İnegöl meclis üyelerini destekleyeceklerini açıkladı.
MHP´li Akbay, iddialı konuştu
MHP´li Akbay, iddialı konuştu
MHP belediye meclis üyesi aday adayı Mevlüd Akbay, 31Mart seçimlerinde başarılı bir sonuç alarak, İnegöl´e hizmet edeceklerini söyledi.
SAADET PARTİSİ ÜÇ ADAYINI AÇIKLADI
SAADET PARTİSİ ÜÇ ADAYINI AÇIKLADI
31 Mart seçimlerinde İnegöl Belediye Başkanı olarak Hasan Eroğlu´nu açıklayan Saadet Partisi,üç belediye meclisi üyesi adayını açıkladı.
Özdemir, Sporcu Gençlere Söz verdi
Özdemir, Sporcu Gençlere Söz verdi
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, Harun Alan Spor Kulübünü ziyaret ederek Öğrencilerle sohbet etti. Özdemir, 31 mart seçimlerinde başkan olması durumunda, İnegöl Belediyesi´nin tüm sporcuların hamisi olacağını söyledi.
MHP, 50. Yılı kutladı
MHP, 50. Yılı kutladı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), kuruluşunun 50. yıldönümünü tüm yurtta olduğu gibi İnegöl´de de kutladı. Kutlamada, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Alper Taban “Adaylığımızdan dolayı bizlere destek veren tüm MHP´li kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.
Anne duasıyla yola çıktı
Anne duasıyla yola çıktı
“Duaların en hayırlısı da üzerimizde en çok hakkı olan annemin duasıdır” diyen Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, seçim çalışmalarına annesinin elini öperek ve duasını alarak başladı.
Kırat´ın duayenlerine sert tepki
Kırat´ın duayenlerine sert tepki
Demokrat Parti İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş, İYİ Parti Adayı Hakan Özdemir´e desteklerini açıklayan eski demokrat partilileri sert sözlerle eleştirdi.
Bozbey ve Özdemir´e sevgi seli
Bozbey ve Özdemir´e sevgi seli
Seçim çalışmaları kapsamında Hayri´ye mahallesini ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve İnegöl Belediye Başkanı Hakan Özdemir, meşaleler ve havai fişeklerle karşılandı.
VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Alper Taban, bugün Yeniceköy Mahallesini ziyaret ederek burada kurulan pazarı ve civardaki esnafı ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet edip mahalleleri hakkındaki sorun ve talepleri dinledi.
İNEGÖL´ÜN YÜZÜ GÜLECEK
İNEGÖL´ÜN YÜZÜ GÜLECEK
Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, seçim çalışmalarını kapsamında bir dizi ziyaret için İnegöl´e geldi.
İnegöl, Bakan Selçuk´u ağırladı
İnegöl, Bakan Selçuk´u ağırladı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İnegöl müzakere cemiyetinin toplantısına katıldı.