#inegöl
  • Çarşamba 0 ° / 0 ° Yok
  • Perşembe 0 ° / 0 ° Yok
  • Cuma 32 ° / 21.4 ° Açık hava

LİG TABLOSU

Takım O G M B Av P
1.Beşiktaş 40 26 8 6 45 84
2.Galatasaray 40 26 8 6 44 84
3.Fenerbahçe 40 25 8 7 31 82
4.Trabzonspor 40 19 7 14 13 71
5.Sivasspor 40 16 7 17 11 65
6.Hatayspor 40 17 13 10 9 61
7.Alanyaspor 40 17 14 9 13 60
8.Fatih Karagümrük 40 16 12 12 12 60
9.Gaziantep FK 40 15 12 13 8 58
10.Göztepe 40 13 15 12 0 51
11.Konyaspor 40 12 14 14 1 50
12.Başakşehir FK 40 12 16 12 -12 48
13.Çaykur Rizespor 40 12 16 12 -16 48
14.Kasımpaşa 40 12 18 10 -10 46
15.Yeni Malatyaspor 40 10 15 15 -4 45
16.Antalyaspor 40 9 14 17 -14 44
17.Kayserispor 40 9 17 14 -17 41
18.BB Erzurumspor 40 10 20 10 -24 40
19.MKE Ankaragücü 40 10 22 8 -19 38
20.Gençlerbirliği 40 10 22 8 -32 38
21.Denizlispor 40 6 24 10 -39 28


İNEGÖLSPOR’UN DİŞİNE GÖRE RAKİP!

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu kura çekiminde İnegölspor’un rakibi Sultanbeyli Belediyespor oldu.

Ligde zor günler geçiren ve henüz galibiyetle tanışamayan bordo beyazlılar, ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme maçında Sultanbeyli Belediyespor ile eşleşti. 3’üncü Lig 4. Grupta yer alan Sultanbeyli Belediyespor 5 maçta topladığı 1 puanla 16. Sırada yer alıyor.

 

3-4-5 Kasım tarihlerinde oynanacak maçlarda eşleşmeler şu şekilde;

İnegölspor - Sultanbeyli Belediyespor

Bodrumspor - Niğde Anadolu FK
Manisa FK - Gümüşhane
Adana Demirspor - Kestelspor
Ankaragücü - Kocaelispor
Samsunspor - Muğlaspor
Ankaraspor - Pazarspor
Adanaspor - 68 Aksaray Belediyespor
Fatih Karagümrük - Nevşehir Belediyespor
İstanbulspor - Elazığspor
Altınordu - Fethiyespor
Kahramanmaraşspor - Somaspor
Beypiliç Boluspor - Hacettepe
Sancaktepe - Serik Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu - İçel İdman Yurdu
Zonguldak Kömürspor - Darıca Gençlerbirliği
Afyonspor - Karabükspor
Altay - 1922 Konyaspor
Uşakspor - Şile Yıldızspor
Atakaş Hatayspor - Şanlıurfaspor 
Sakaryaspor - Diyarbekirspor
Yeni Malatyaspor - Artvin Hopaspor
Kırşehir Belediyespor - Yozgatspor
Çorum FK - Eyüpspor
Bandırmaspor - Derincespor
Eskişehirspor - Cizrespor
Kastamonuspor - Amed Sportif
Balıkesirspor - Esenler Erokspor
BB Erzurumspor - Karaköprü Belediyespor
Ankara Demirspor - Mamak FK
Ergene Velimeşespor - Karacabey Belediyespor
Sarıyer - Turgutluspor
Giresunspor - Tekirdağspor
Keçiörengücü - Büyükçekmece Tepecikspor
Hes Kablo Kayserispor - Yomraspor
Vanspor FK - Sivas Belediyespor
Menemenspor - Erzincanspor
Tuzlaspor A.Ş. - Bayburt Özel İdare
Ümraniyespor - Kırklarelispor 
Bursaspor - Karşıyaka
Akhisarspor - Etimesgut Belediyespor
Pendikspor - Düzcespor
Hekimoğlu Trabzon - Orduspor