AJANS-YORUM-MATBAA HİZMETLERİ-(0224-7110828)
Kavram Okulları´ndan İTSO´ya Özel İndirim
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, Kavram Okulları ile imzaladığı protokol kapsamında üyelerine ve çalışanlarına yönelik kayıt esnasında %20 indirim fırsatı sağladı.
Tarih: 22.8.2019 23:06:29


İTSO binasında düzenlenen protokol imza törenine İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kavram Okulları Müdürü Yılmaz Şimşek ve okul idarecileri katılım gösterdiler.

YURTDIŞINDA EĞİTİM İMK NI
Tören esnasında bir konuşma yapan Kavram Okulları Kurucusu Yılmaz Şimşek  “44 yıllık eğitim tarihi ve 800 bini aşkın mezunuyla Türkiye´nin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Kavram Eğitim Kurumları, 45. yılında eğitim sektörüne ‘Aynı başarı, Bambaşka Bir Kavram´ sloganıyla güçlü bir giriş yaptı. Okulları, Kurs Merkezleri ve Yayınlarıyla Türkiye´nin önde gelen ulusal eğitim markalarından biri olan Kavram, sadece bu yüzyılın değil, gelecek yüzyılın gereklerini yerine getirecek bir kurum olarak, sadece Türkiye´de değil uluslararası arenada da söz sahibi olacak. Çağın eğitim argümanlarını 45 yıllık deneyimleri ile harmanlayarak, kaliteli eğitimin köklü bir deneyimle mümkün olduğunu, çağa ayak uydurmanın sadece modern eğitim binaları inşa etmekten değil, bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ve başarı değerleri olan öğretmenlerle ilerlemek olduğu Kavram´ın ana felsefesidir. ‘Kitlesel Başarıda 1 Numara´ olmayı Milli Eğitim Bakanlığı´ndan tescilleyen tek kurum olan Kavram, Türkiye genelinde 55 kurs merkezi, 40 okula sahip olup, büyümeye hızla devam ediyor. İnegöl´deki okulumuz da alanında uzman bir ekiple bu yıl açılıyor. En önemli avantajımız da genel merkeze bağlı olarak tüm Türkiye´de eş zamanlı çalışmaların yapılıyor olmasıdır. Sınav teknikleri dersi gibi başka hiçbir kurumda olmayan özel ve farklı derslerimiz bulunmaktadır. Ayrıca özellikle üzerinde durduğumuz iki ana branş olan Matematik ve İngilizce alanlarında iddialı uygulamalarımız var. İngilizce konusunda en büyük farkımız biz İngilizceyi öğretmiyoruz, konuşturuyoruz diyebiliriz. Yine okulumuza kayıt yaptıran her öğrenciyle birebir ilgilenme taahhüdünde bulunuyoruz. Okulumuz İnegöl için butik bir okuldur. Öncelikle öğrenciyi tanımak adına akademik ve kişisel gelişimi açısından değerlendirerek ona en uygun hedefleri belirlemeye çalışıyoruz. Hedefleri belirlendikten sonra buna uygun bir çalışma programı hazırlıyoruz. Yurtdışı eğitim danışmanlığıyla da her öğrenciye farklı imkânlar sunuyoruz.”

%20 İNDİRİM FIRSATI
Öğrencinin eğitim hayatı sürecinde veli akademisi adı altında velilere yönelik seminer çalışmalarımız gerçekleştiriliyor. Başarıya ulaşmak için öğrenci-veli-okul üçgenini sürekli iletişim halinde tutuyoruz. Kavram okullarında eğitim değerler birlikteliğiyle başlar. 6 başarı değerinden biri olan disiplin önceliklerimizden. Çünkü disiplinli bir çalışma olmadan başarının olamayacağına inanıyoruz. Buna ek olarak öğrencinin motivasyon alanlarını belirleyerek akademik başarısına etki edecek şekilde planlamalar yapıyoruz. Erdemli örnek bir öğrenci modeli oluşturmak adına eğitim ve öğretim alanında oldukça titiz çalışmalar sergiliyoruz. Tüm bu çalışmalarla güzel sonuçlar elde edebileceğimizi düşünüyoruz. İmzalamış olduğumuz protokolümüz, İTSO çalışanlarına ve üyelerine kayıt aşamasında %20 oranında bir indirim fırsatı sağlıyor. Bu da çok büyük bir avantajdır. Kavram´ın İnegöl´deki ilk yılı olması sebebiyle böyle bir çalışmaya gidiyoruz. Umarım güzel sonuçlar elde edeceğiz” dedi.

UĞURDAĞ´DAN BAŞARI TEMENNİSİ
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ ise, “Geçmiş yıllarda İnegöl eğitim ve öğretim hayatına önemli hizmetlerde bulunmuş olan Yılmaz Şimşek müdürümüz ve beraberindeki idarecilerimiz şehrimizde bu yıl eğitim hayatına başlayacak olan Kavram Okulları çatısı altında hizmetlerini sürdürüyorlar. Kendine özgü metotlarıyla eğitim ve öğretimde fark oluşturmaya çalışan kurumumuzun şehrimiz eğitiminin daha iyi yerlere gelmesi noktasında elinden gelen katkıyı sağlayacağına inanıyoruz. Bu noktada kendilerine başarılar diliyoruz. İmzaladığımız protokol çerçevesinde üyelerimize ve çalışanlarımıza kayıt esnasında %20´lik bir indirim fırsatı sağlamış bulunmaktayız. Protokolümüzün kurumlarımıza ve İnegöl eğitimine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kavram Okulları ndan İTSO Özel İndirim
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çalıştay Antalya´da gerçekleşti
Çalıştay Antalya´da gerçekleşti
Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri sektörü ihracatını artırmak için sorun ve çözüm önerilerinin tartışıldığı “Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri Sektör Çalıştayı” Antalya´da gerçekleştirildi.
Kırmızı elmasta son hasat
Kırmızı elmasta son hasat
Kurşunlu çileğinde yılın son hasadı başladı. Havaların iyi gitmesi ile bu yıl 8. kez toplanan yediveren cinsi çileğin, Aralık ayına kadar hasadı sürecek.
‘Çilek´ büyümeye devam ediyor
‘Çilek´ büyümeye devam ediyor
1996 yılında İnegöl´de kurulan Çilek, “Bir alanda uzmanlaşmak, her anlamda fark yaratmak” mottosuyla 20 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası arenada başarılarını sürdürüyor.
MÜSİAD´tan Üyelerine İş Hukuku Semineri
MÜSİAD´tan Üyelerine İş Hukuku Semineri
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği´nin üyelerine yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantıları, iş hukuku semineri ile devam etti.
Büyüme Değil, Kalkınma Hedeflensin
Büyüme Değil, Kalkınma Hedeflensin
İnegöl Genç İş Adamları Derneği´nin (İGİAD) “Tecrübe Alıyoruz” programları kapsamında düzenlediği seminere konuşmacı olarak katılan Ekonomist-Akademisyen Yazar Prof.Dr. Emre Alkin, “Eğitim, özgürlükler ve hak ve adalet alanında yapısal reformlar en büyük önceliğimiz” dedi.
Teknolojiyi odak noktamıza almalıyız
Teknolojiyi odak noktamıza almalıyız
İstanbul Mobilya Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Güleç, mobilya sektörünün hedefine ulaşması için teknolojiyi odak noktasına alması gerektiğini söyledi.
İhracatçılara “Eximbank” Semineri
İhracatçılara “Eximbank” Semineri
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Eximbank ve İstanbul Mobilya Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçılar Birliği işbirliğinde “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programı” konulu seminer düzenlendi.
MÜSİAD´tan barış harekâtına destek
MÜSİAD´tan barış harekâtına destek
Müsiad İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel; “Barış Pınarı Harekâtı´nı bölgesel güvenliğin ve huzurun sağlanması adına önemli bir adım olarak değerlendiriyoruz.”dedi.
Büyüme süreci devam edecek
Büyüme süreci devam edecek
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl şube Başkanı Mehmet Döngel, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Eylül ayı enflasyon rakamlarına ilişkin yazılı bir değerlendirmede bulundu.
İNEGÖL FUARA HAZIR
İNEGÖL FUARA HAZIR
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ve MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, 7-12 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan 42. MODEF EXPO 2019 hazırlıklarının sürdüğünü belirtti.
MOBİLYACILAR ODASINDAN  INTERMOB FUARINA GEZİ
MOBİLYACILAR ODASINDAN INTERMOB FUARINA GEZİ
Mobilyacılar Odasının faaliyetleri tüm hızıyla sürüyor. 15 Ekim 2019 Salı günü 22. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarlarına 2 otobüs kaldırarak üyelerine ücretsiz fuarı gezme imkanı sağlayacak.
Fuarda Katalog Dağıtma Fırsatı
Fuarda Katalog Dağıtma Fırsatı
Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan AYHAN, yaklaşan MODEF EXPO öncesi her sene oda olarak stant kurduklarını ve fuara katılamayan firmaların katalog dağıtımının yapılacağını söyledi.
İTSO´dan vergi çalıştayı
İTSO´dan vergi çalıştayı
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ile Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı işbirliğinde Vergi Çalıştayı düzenlendi.
VERBİS süresi uzatıldı
VERBİS süresi uzatıldı
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yürürlüğe giren Veri Sorumluları Hakkında Yönetmelik gereği “Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemine (VERBİS)” istisna kapsamına girmeyen üyeler için kayıt süresinin 31 Aralık 2019´a kadar uzatıldığını belirtti.
Kantinlere 1 yıl süre
Kantinlere 1 yıl süre
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı okullardaki kantin, kafeterya gibi gıda işletmelerinde satılacak hazır ambalajlı gıdalarda kullanılacak Okul Gıdası Logosuna 1 yıl süre tanındığını belirtti.
TİCARET ZİRVESİNE İNEGÖL DAMGASI
TİCARET ZİRVESİNE İNEGÖL DAMGASI
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu´nun ev sahipliğinde, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross´un da katılımıyla TOBB´da gerçekleştirilen Türkiye-ABD çalışma yemeğine katılım gösterdi.
Mesleki Yeterlilik Belgesi Seferberliği
Mesleki Yeterlilik Belgesi Seferberliği
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, makine ve metal sektörleri için zorunlu hale getirilen Mesleki Yeterlilik Belgesi için seferberlik başlattıklarını ifade etti.
Başkan Uğurdağ´dan VERBİS Uyarısı
Başkan Uğurdağ´dan VERBİS Uyarısı
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yürürlüğe giren Veri Sorumluları Hakkında Yönetmelik gereği “Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemine (VERBİS)” istisna kapsamına girmeyen üyeler için kayıt süresinin 30 Eylül´de sona ereceğini belirtti.
İNEMDER Üyelerine Özel İndirim
İNEMDER Üyelerine Özel İndirim
Haber Yorum Gazetesi ile İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği (İNEMDER) arasında ilan indirim protokolü imzalandı. İlan indirimlerden sadece dernek üyeleri istifade edebilecek.
İTSO´dan Üyelerine Özel Protokol
İTSO´dan Üyelerine Özel Protokol
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin iş yerlerinde bulunan Basınçlı Kap ve Kaldırma Makinalarının periyodik kontrolleri için TMMOB Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ile görevlendirme sözleşmesi imzaladı.
Kadın Girişimcilerden Zekiye Tekin´e Ziyaret
Kadın Girişimcilerden Zekiye Tekin´e Ziyaret
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Kadın Girişimciler Kurulu, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin´i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundular.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ