Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
KORKU İMPARATORLUĞU KURMUŞLAR
Millet İttifakı İnegöl Belediye Başkan adayı Hakan Özdemir, “Korku imparatorluğu hakim, Sosyal medyada dahi takip altına alıp fişleme noktasına getirmişler. İnsanları arayarak köşeye sıkıştırmanın yolunu çiziyorlar.”dedi.
Tarih: 1.3.2019 12:15:20

Seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleri ile sürdüren Millet ittifakı İnegöl Belediye Başkan adayı Hakan Özdemir, vatandaşların iktidar yöneticileri tarafından baskı altına alındığını iddia etti.

Korku imparatorluğu hakim

Özdemir, “3 gün içerisinde 7-8 kırsal mahalleyi gezdik. İnegöl merkezde çeşitli bölgeleri gezdik. Bugünde programlarımız devam ediyor. Teveccüh ile karışlanıyoruz, bu teveccühün sandığa yansıyacağını düşünüyorum. İlgi ve alaka çok güzel. Fakat insanlarda şunu gözlemliyorum; korku imparatorluğu hakim, insanları bu noktaya sokmuşlar. Sosyal medyada dahi takip altına alıp fişleme noktasına getirmişler. İnsanları arayarak köşeye sıkıştırmanın yolunu çiziyorlar. Yanlış şeyler diye düşünüyorum. İnsanların hür iradesine bırakmak gerekir, oy veriyor, ya da vermiyor diye yanlış bakmamak gerekir. İnegöl ile ilgili, memleket ile ilgili iyi düşünmek gerekir. İnsanlar hürdür, bize de verebilir, başkasına da verebilir. Bize vermedi diye başka gözle bakmak gerekmez. İnsanlara diyoruz ki parantezin içerisinde bizi de bir düşünün. Direk bana vereceksin düşüncem hiç olmadı. Baksınlar irdelesinler, 15 yıl bir geçmiş var İnegöl´de. Biz kimseye verdiğimiz sözleri tutmamazlık yapmadık. 15 yıllık geçmişlerinde biz hizmetim var diyorlarsa söylesinler. Şuanda caddedeyiz her taraf su ve gölet içerisinde, yıkık, dökük. Bizim alnımız ak, kendileri düşünsüler. İnsanları taciz etmenin iyi olmadığını düşünüyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin" diye konuştu.

----------------------------------------------

Sandıkta Neticeyi Alacaklar

"İnsanların iş yerlerine gidip konuştukları var" diyen Özdemir, "İnsanların yüz ifadelerinden anlıyoruz. Çok samimi insanlarımız dahi firma boyutunda fişlenecekler diye uzak durma şekillerinden anlıyoruz. 31 Mart günü sandıklarda neticeyi alacaklar. İnşallah o yanlış düşündükleri, insanlar karşısında nasıl dik yürüyecekler onu merak ediyorum" cümlelerini kullandı.

Çağırılırsam Giderim

Dışişleri Bakanı Hakan Çavuşoğlu´nun programına katılacak mısınız sorusu üzerine konuşan Özdemir, "Bana ulaşan bir davet yok. Dernek boyutunda da olmadı. Ben sahada olduğum için arkadaşlar ilgileniyorlar. Değerli bakanımızın İnegöl´e gelmesi hoş bir şey. Sıkıntıları, problemleri inşallah görür, ona göre analiz ederler. Ama onlardan da gizledikleri için her şey iyi gibi gözüküyor, onlarda geri dönüyorlar. Çağırdıkları taktirde gideriz. Biz kimseye karşı değiliz, yanlış bakan durumda değiliz. Her şeyi İnegöl´e adapte etmiş durumdayız. Üretimi İnegöl´de barındırıyoruz" ifadelerini kullandı.

Global Çalışma Yapıyoruz

"Anket çalışması yapılıyor ama ne durumdayız anketi yapılmıyor" diyerek konuşan Özdemir, "İnsanların beklentilerine yönelik global bir çalışma yapıyoruz. Ne kadar oy alıyoruz diye düşüncemiz yok. 31 Mart´ta sandık neticeyi verecektir. Onlar düşünsünler diyorum" dedi.

Haber ve Fotoğraf:Osman GÜRBAŞ
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: KORKU İMPARATORLUĞU KURMUŞLAR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“Sorunları sebebi basiretsiz yönetim”
“Sorunları sebebi basiretsiz yönetim”
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Eroğlu, “Mevcut belediyenin basiretsiz yönetimi yüzünden çöpten, çukurdan, düzensiz yapılaşmadan ve bozuk fiziki şartlardan geçilmiyor.”dedi.
Aktaş´tan birlik ve beraberlik mesajı
Aktaş´tan birlik ve beraberlik mesajı
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Iğdır Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği´nin ‘Nevruz ve Bahar Şenliği´nde, nevruzun kardeşlik, birlik ve beraberliği artırması dileğinde bulundu.
Yatırımın hem kendi hem anlamı büyük
Yatırımın hem kendi hem anlamı büyük
Makamında uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren Gürsu eski Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız´ın 2014 seçim vaatleri arasında yer alan otopark ve pazar alanı projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor.
MUSLUKTAN SU İÇİLMİYOR
MUSLUKTAN SU İÇİLMİYOR
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “İnsanlar öyle temel ve kronik sorunlardan bahsediyor ki aklımız almıyor. Çöpler toplanmıyor, musluktan su içilmiyor, hava kirliliği gün geçtikçe artıyor, trafik sorunları, toplu taşıma ve ulaşım problemleri vb. saymakla bitmeyen sorunlar zinciri.”
“Tarihten ders çıkarmak gerekir”
“Tarihten ders çıkarmak gerekir”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, Çanakkale Zaferi´nin yıldönümü nedeni ile yazılı basın açıklamasında bulundu.
Özdemir: “Çanakkale destandır”
Özdemir: “Çanakkale destandır”
Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, Çanakkale Zaferi´nin yıldönümü nedeni ile açıklamalarda bulundu.
Refah Partisi İlk Kongresini Yaptı
Refah Partisi İlk Kongresini Yaptı
1. Olağan genel kurulunu gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi´nin İlçe Başkanlığı´na İlhan Baykan seçildi.
“GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”
“GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, İnegöl Belediye Spor Salonunda düzenlenen proje tanıtım toplantısında projelerini açıkladı.
ADİL VE İLKELİ OLACAĞIZ
ADİL VE İLKELİ OLACAĞIZ
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Biz adaleti esas alan kadrolarız. Adil ve ilkeli olacağız. İnegöllü vatandaşlar başını yastığa rahat koymadan biz yöneticiler olarak uyumayacağız, dinlenmeyeceğiz.”dedi.
“Sizlerin kapıcısı olmaya geliyorum”
“Sizlerin kapıcısı olmaya geliyorum”
Millet İttifakı İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, " Bizim belediyeciliğimizin temelinde, insana saygı ve sevgi esas olacak, değişmeyen maddemiz olacaktır."dedi.
Aktaş´a Suç Duyurusu
Aktaş´a Suç Duyurusu
İYİ Parti İnegöl Belediye Meclis üyesi Adayı, Avukat Cemal Ören, AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alinur Aktaş, hakkında suç duyurusunda bulundu.
Refah Partisi´nden Öykü´ye Destek
Refah Partisi´nden Öykü´ye Destek
Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe yönetimi, Lösemi tedavisi gören 3,5 yaşındaki Öykü Arin´e kök hücre bağışında bulundu.
Temel hedefimiz insana yatırım
Temel hedefimiz insana yatırım
Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi´nin düzenlediği KOSGEB girişimcilik kursunu ziyaret etti.
“Gümbür Gümbür Geliyoruz”
“Gümbür Gümbür Geliyoruz”
31 Mart Seçim ziyaretleri kapsamında İnegöl´e gelen Millet İttifakı Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, İYİ Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir ve beraberindeki heyet MERPA Pazar yerini ve esnafları ziyaret etti.
Özdemir´den Şok İddia
Özdemir´den Şok İddia
İYİ Parti İnegöl Belediye başkan adayı Hakan Özdemir geçtiğimiz gün iki yerel basının düzenlemiş olduğu ortak canlı yayınında Belediye Başkanı Alper Taban´ın İnegöl Devlet hastanesinin yanlış yere yapıldı sözlerinden dolayı uyarıldığını iddia etti.
“İttifakımız yalnızca milletledir”
“İttifakımız yalnızca milletledir”
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Seçimlere tek başına giriyoruz. Bizim İttifakımız Milletledir. Tek siyasi ortağımız İnegöl halkıdır.”dedi.
ULAŞIMDA İDDİALIYIM
ULAŞIMDA İDDİALIYIM
Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Yeni metro hattı, mevcut sisteme ilave hatlar, sinyalizasyon optimizasyonu, akıllı kavşak uygulamalarıyla inşallah bunu gerçekleştireceğiz. Bu konuda gerçekten iddialıyım”
“Halkımız AK Parti´ye ruhsat vermeyecektir”
“Halkımız AK Parti´ye ruhsat vermeyecektir”
İYİ Parti adayı Hakan Özdemir, “İnegöl halkı karnesi zayıfla dolu olan bir belediye yönetimine yeni ruhsat ve yetki vermeyecektir. Şimdiden tüm İnegöl için yerel seçimlerin büsbütün yeni ve müreffeh bir geleceğin ilk adımı olacağını halkımıza müjdelemek isterim.”
Refah Partisi´nde Kongre Heyecanı
Refah Partisi´nde Kongre Heyecanı
Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresini 7 Mart Pazar günü Sani Konukoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.
“Gönüllere talibiz”
“Gönüllere talibiz”
Yenice Mahallesi Muhtar Adayı Tufan Yüzer, geçtiğimiz gün basın toplantısı düzenleyerek azalarını tanıttı. Yüzer, programda açıklamalarda bulunarak, "Biz gönüllere talibiz" dedi.
“Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız”
“Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, iş başına geldiklerinde ötekileştirme ve ayrımcılık yapmayacaklarını söyledi.