Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
METAL SANAYİNDE DÜZENSİZLİK VAR
Seçim çalışmalarını metal sanayinde sürdüren Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, metal sanayinin şuan mevcut işleyişi karşılamadığını söyledi.
Tarih: 28.2.2019 08:07:05

Seçim çalışmaları kapsamında Metal Sanayindeki esnafları ziyaret eden Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, açıklamasında metal sanayi sitesindeki fiziki olumsuzlukları dile getirdi. Eroğlu, “Bugün Metal Sanayi Sitemizi ziyaret ettik. Esnafımız, çalışanımız bizi güleryüzle karşıladılar. Kendilerinin sorunlarını birinci ağızdan ve yerinde dinleme imkânı bulduk. Gözlemlediğimiz ve dinlediğimiz kadarıyla zamanında planlanarak yapılmış olan bu sanayi sitesi şu anda mevcut işleyişi karşılayamamaktadır. İşte gördüğümüz gibi parke taşı ile döşenen yollar, çukur ve çamur içerisinde. Genel bir düzensizlik hakim. Metal sanayi sitesinin sorunları ile ilgili buranın esnafı ile birlikte oturup bir çözüm üretmek gerekir” dedi.

-------------------------------

Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatıbaşkan adayı EROĞLU ile ziyaretlerine devam ediyor. İlçe seçim koordinasyon merkezinde organize edilen ziyaretler kapsamında Başkan Adayı Hasan Eroğlu, belediye meclis üyesi adayları Seyit İnkaya, Şentürk Aktan, Gökhan Erçiftçi ve Orhan Bektaş ile birlikte metal sanayi sitesini ziyaret ettiler.

“METAL SANAYİ SİTESİ İŞLEYİŞİ KARŞILAYAMAMAKTADIR”

Yapılan ziyaretlerde esnaf ve çalışanlara hayırlı işler temenni eden Eroğlu, özellikle metal sanayii sitesindeki fiziki olumsuzlukları dile getirdi. Eroğlu, “Bugün Metal Sanayii Sitemizi ziyaret ettik. Esnafımız, çalışanımız bizi güleryüzle karşıladılar. Kendilerinin sorunlarını birinci ağızdan ve yerinde dinleme imkânı bulduk. Gözlemlediğimiz ve dinlediğimiz kadarıyla zamanında planlanarak yapılmış olan bu sanayii sitesi şu anda mevcut işleyişi karşılayamamaktadır. İşte gördüğümüz gibi parke taşı ile döşenen yollar, çukur ve çamur içerisinde. Genel bir düzensizlik hakim. Metal sanayi sitesinin sorunları ile ilgili buranın esnafı ile birlikte oturup bir çözüm üretmek gerekir” dedi.

“EN BÜYÜK SIKINTIMIZ CADDELERİN KALİTESİZ KAPLAMASI”   

Mevcut yoğunluk sebebiyle trafiğin iki yönlü akmasında bile sorunlar yaşandığını dile getiren, aynı zamanda metal sanayi sitesininesnafı olan belediye meclis üyesi adayı Şentürk Aktan, “Zamanında projelendirilmiş bir site, ancak şu an yoğunluğu kaldıramıyor. En büyük sıkıntımız; caddelerin kalitesiz kaplaması. Yine Metal Sanayii etrafındaki caddelerin asfaltlama çalışması tam olarak yapılmadığı için bir türlü toz ve çamurdan kurtulamıyoruz. Çözüm için kısa vadede iyi bir altyapı çalışmasından sonra temiz asfaltlama yapılması gerekir. Uzun vadede ise buradaki hak sahiplerini mağdur etmeden modern yeni bir site kurulması gerekir.” dedi.

Haber ve Fotoğraf: Osman GÜRBAŞ
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: METAL SANAYİNDE DÜZENSİZLİK
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“Sorunları sebebi basiretsiz yönetim”
“Sorunları sebebi basiretsiz yönetim”
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Eroğlu, “Mevcut belediyenin basiretsiz yönetimi yüzünden çöpten, çukurdan, düzensiz yapılaşmadan ve bozuk fiziki şartlardan geçilmiyor.”dedi.
Aktaş´tan birlik ve beraberlik mesajı
Aktaş´tan birlik ve beraberlik mesajı
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Iğdır Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği´nin ‘Nevruz ve Bahar Şenliği´nde, nevruzun kardeşlik, birlik ve beraberliği artırması dileğinde bulundu.
Yatırımın hem kendi hem anlamı büyük
Yatırımın hem kendi hem anlamı büyük
Makamında uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren Gürsu eski Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız´ın 2014 seçim vaatleri arasında yer alan otopark ve pazar alanı projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor.
MUSLUKTAN SU İÇİLMİYOR
MUSLUKTAN SU İÇİLMİYOR
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “İnsanlar öyle temel ve kronik sorunlardan bahsediyor ki aklımız almıyor. Çöpler toplanmıyor, musluktan su içilmiyor, hava kirliliği gün geçtikçe artıyor, trafik sorunları, toplu taşıma ve ulaşım problemleri vb. saymakla bitmeyen sorunlar zinciri.”
“Tarihten ders çıkarmak gerekir”
“Tarihten ders çıkarmak gerekir”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, Çanakkale Zaferi´nin yıldönümü nedeni ile yazılı basın açıklamasında bulundu.
Özdemir: “Çanakkale destandır”
Özdemir: “Çanakkale destandır”
Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, Çanakkale Zaferi´nin yıldönümü nedeni ile açıklamalarda bulundu.
Refah Partisi İlk Kongresini Yaptı
Refah Partisi İlk Kongresini Yaptı
1. Olağan genel kurulunu gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi´nin İlçe Başkanlığı´na İlhan Baykan seçildi.
“GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”
“GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, İnegöl Belediye Spor Salonunda düzenlenen proje tanıtım toplantısında projelerini açıkladı.
ADİL VE İLKELİ OLACAĞIZ
ADİL VE İLKELİ OLACAĞIZ
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Biz adaleti esas alan kadrolarız. Adil ve ilkeli olacağız. İnegöllü vatandaşlar başını yastığa rahat koymadan biz yöneticiler olarak uyumayacağız, dinlenmeyeceğiz.”dedi.
“Sizlerin kapıcısı olmaya geliyorum”
“Sizlerin kapıcısı olmaya geliyorum”
Millet İttifakı İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, " Bizim belediyeciliğimizin temelinde, insana saygı ve sevgi esas olacak, değişmeyen maddemiz olacaktır."dedi.
Aktaş´a Suç Duyurusu
Aktaş´a Suç Duyurusu
İYİ Parti İnegöl Belediye Meclis üyesi Adayı, Avukat Cemal Ören, AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alinur Aktaş, hakkında suç duyurusunda bulundu.
Refah Partisi´nden Öykü´ye Destek
Refah Partisi´nden Öykü´ye Destek
Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe yönetimi, Lösemi tedavisi gören 3,5 yaşındaki Öykü Arin´e kök hücre bağışında bulundu.
Temel hedefimiz insana yatırım
Temel hedefimiz insana yatırım
Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi´nin düzenlediği KOSGEB girişimcilik kursunu ziyaret etti.
“Gümbür Gümbür Geliyoruz”
“Gümbür Gümbür Geliyoruz”
31 Mart Seçim ziyaretleri kapsamında İnegöl´e gelen Millet İttifakı Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, İYİ Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir ve beraberindeki heyet MERPA Pazar yerini ve esnafları ziyaret etti.
Özdemir´den Şok İddia
Özdemir´den Şok İddia
İYİ Parti İnegöl Belediye başkan adayı Hakan Özdemir geçtiğimiz gün iki yerel basının düzenlemiş olduğu ortak canlı yayınında Belediye Başkanı Alper Taban´ın İnegöl Devlet hastanesinin yanlış yere yapıldı sözlerinden dolayı uyarıldığını iddia etti.
“İttifakımız yalnızca milletledir”
“İttifakımız yalnızca milletledir”
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Seçimlere tek başına giriyoruz. Bizim İttifakımız Milletledir. Tek siyasi ortağımız İnegöl halkıdır.”dedi.
ULAŞIMDA İDDİALIYIM
ULAŞIMDA İDDİALIYIM
Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Yeni metro hattı, mevcut sisteme ilave hatlar, sinyalizasyon optimizasyonu, akıllı kavşak uygulamalarıyla inşallah bunu gerçekleştireceğiz. Bu konuda gerçekten iddialıyım”
“Halkımız AK Parti´ye ruhsat vermeyecektir”
“Halkımız AK Parti´ye ruhsat vermeyecektir”
İYİ Parti adayı Hakan Özdemir, “İnegöl halkı karnesi zayıfla dolu olan bir belediye yönetimine yeni ruhsat ve yetki vermeyecektir. Şimdiden tüm İnegöl için yerel seçimlerin büsbütün yeni ve müreffeh bir geleceğin ilk adımı olacağını halkımıza müjdelemek isterim.”
Refah Partisi´nde Kongre Heyecanı
Refah Partisi´nde Kongre Heyecanı
Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresini 7 Mart Pazar günü Sani Konukoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.
“Gönüllere talibiz”
“Gönüllere talibiz”
Yenice Mahallesi Muhtar Adayı Tufan Yüzer, geçtiğimiz gün basın toplantısı düzenleyerek azalarını tanıttı. Yüzer, programda açıklamalarda bulunarak, "Biz gönüllere talibiz" dedi.
“Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız”
“Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız”
Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, iş başına geldiklerinde ötekileştirme ve ayrımcılık yapmayacaklarını söyledi.