Şavşatlılardan çifte ziyaret
İnegöl Şavşatlılar Derneği, İnegöl´e yeni atanan Kaymakam Şükrü Görücü ve Emniyet Müdürü Raşit Erçetin´i makamlarında ziyaret ettiler.
Tarih: 3.11.2018 09:29:41

İnegöl Şavşatlılar Derneği Başkanı Durmuş Aydın ve yönetim kurulu,İnegöl´e yeni atanan İlçe Kaymakamı Şükrü Görücü ve yine İnegöl´e yeni atanan İnegöl Emniyet Müdürü Raşit Erçetin´i makamlarında ayrı ayrı ziyaret ederek çiçek taktim ettiler.

KENTE KATKI SUNACAĞIZ

İlk ziyaret KaymakamŞükrü Görücü´ye yapıldı.Şavşatlılar Derneği Başkanı Durmuş Aydın konuşmasında İnegöl´ün yeni Kaymakamına hoş geldiniz diyerek İnegöl Şavşatlılar Derneği ve İnegöl hakkında bilgiler verdi.Durmuş Aydın, 250 bini aşkın nüfusu olan İnegöl´de tüm kesimlerin kardeşlik içerisinde beraberce yaşayabilmesi için dernek olarak üzerlerine düşen görevleri her zaman yerine getirdiklerini, bundan sonrada kentin bir parçası olduklarını unutmadan kent kültürüne, kalkınmasına, kardeşliğine katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi.

İNEGÖL´ÜN SAHİBİ OLARAK HAREKET EDİYORUZ

Durmuş Aydın,Artvinlilerin çalışkan, aynı zamanda yardımsever insanlar olduğunu, İnegöl´de tüm kapıların kendilerine açık olduğunu, İnegöl´ün sahibi olarak hareket ettiklerini söyledi. Aydın, sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanında, kendi dernek binalarının projesinin tamamlandığını, yakında temelini atacaklarını, yapılacak dernek binasının Artvin Şavşat evi olarak, İnegöl Şavşat kültürünü yansıtan İnegöl´ün değerlerinden olacağını söyledi.

TÜM İNEGÖLLÜLERE KAPIMIZ AÇIK

Dernek yönetimini ayrı ayrı dinleyerek tanışan KaymakamŞükrü Görücü,Şavşatlılar Derneğine bu nazik davranışları ve ayrıca çiçek için teşekkür etti. İnegöl´ün çok gelişmiş bir ilçe olduğunu, insanının cana yakınlığını gördüğünü, kapısının tüm İnegöllülere açık olduğunu, derneklerin önemli olduğunu ve İnegöl Şavşatlılar Derneğinin yaptığı güzel faaliyetlerini duymaktan memnun olduğunu söyledi.

İNEGÖL EMNİYETİNDEN MEMNUNUZ

İnegöl Şavşatlılar Derneği ikinci ziyaretini İnegöl´e yeni İlçe Emniyet Müdürü Raşit Erçetin´i ziyaret ederek gerçekleştirdi.Tanışma sonrası Dernek Başkanı Durmuş Aydın,Emniyet müdürüne dernek hakkında bilgiler verdi.Sosyal vekültürel faaliyetler yaptıklarını anlatan Aydın, her zaman vatanın, milletin, devletin, bayrağın yanında yer aldıklarını söyledi. Aydın ayrıca İnegöl´de hep beraber yaşadıklarını, camia olarak İnegöl emniyetinden memnun olduklarını söyledi.

İNEGÖL HALKI İÇİN ÇALIŞMAKTAN MUTLUYUZ

İnegöl Emniyet Müdürü Raşit Erçetin ise, Şavşatlılar Derneğine ziyaretleri ve güzel düşünceleri için teşekkür etti. İnegöl´de göreve başlamaktan memnun olduğunu söyleyen Erçetin, İnegöl´de vatandaşın emniyetini, mal ve can güvenliğini sağlamak için polis teşkilatı olarak gece gündüz çalıştıklarını, yorulsalarda bundan mutlu olduklarını söyledi.

 

Haber ve Fotoğraf: Osman GÜRBAŞ
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Şavşatlılardan çifte ziyaret
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“Engelsiz Kent”için bir araya geldiler
“Engelsiz Kent”için bir araya geldiler
İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, ‘Engelsiz Kent İnegöl´ projesi kapsamında İnegöl´deki engelliler üzerine çalışmalar yürüten Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumları, çeşitli dernek yöneticileri ile engelli vatandaşlar ve aileleriyle bir araya geldi.
Alternatif ürünler denenebilir
Alternatif ürünler denenebilir
İlçe Kaymakamı Şükrü Görücü, İnegöl çiftçisinin alternatif ürünleri deneyebileceğini söyledi.
İTSO Üyelerine MYB Sınavı
İTSO Üyelerine MYB Sınavı
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası´nın (İTSO), çalışanlarda mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu aranan ikinci el motorlu kara taşıtlarının ticaretiyle ilgili eğitim programı tamamlandı. Oda üyesi firmalarda çalışan 41 kişi, iki günlük eğitimin ardından teorik ve uygulamalı sınava tabi tutuldu.
Erçetin´den gazetemize ziyaret
Erçetin´den gazetemize ziyaret
İnegöl İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında gazetemiz Haber Yorum´u ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
Dekan Pirinççi´den Başkan Taban´a Ziyaret
Dekan Pirinççi´den Başkan Taban´a Ziyaret
Ekim ayında UÜ İnegöl İşletme Fakültesi Dekanı olarak göreve başlayan Prof. Dr. Ferhat Pirinççi, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban´ı ziyaret etti.
Oynanan Oyun Umut Veriyor
Oynanan Oyun Umut Veriyor
İnegölspor Teknik Direktörü Fatih Akyel, rakiplerine karşı etkili oynamalarına rağmen gole ulaşamamaları sonucu istedikleri puanları toplayamadıklarını belirterek; “Bu oyun ilerisi için bize çok büyük umutlar veriyor” dedi.
Belediye´den koordinasyon toplantısı
Belediye´den koordinasyon toplantısı
İnegöl Belediyesi´nin şehrimizde kazı yapan kurumların koordineli bir şekilde çalışmalarını yürütmeleri adına organize ettiği kurumlar arası altyapı koordinasyon toplantıları devam ediyor.
Öğrencilere altın öğütler
Öğrencilere altın öğütler
İnegöl Genç İş Adamları Derneği (İGİAD) ile Uludağ Üniversitesi İnegöl İşletme Fakültesi İnegöl İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen “Önce Kendini Yönet” konulu söyleşi programında konuşan TÜGİK Genel Sekreteri Siyasal Bilimci-Sosyolog Tanzer Polat Yılmaz, öğrencilere önemli bilgiler aktardı.
Tandoğan caddesi onarılıyor
Tandoğan caddesi onarılıyor
İnegöl Belediyesi, Küçük Sanayi Sitesi Tandoğan Caddesi üzerinde zamanla çökerek çukurlar oluşan yolların tamir çalışmalarına başladı.
Mimarlar Odası´ndan Taban´a Ziyaret
Mimarlar Odası´ndan Taban´a Ziyaret
İnegöl Mimarlar Odası Başkanı İsmail Karakaşlı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Alper Taban´ı ziyaret etti.
Atatürk´e minnet borcumuz var
Atatürk´e minnet borcumuz var
İnegöl Gazeteciler Derneği Başkanı İhsan Balakuş, “Bir milletin hayatta kalmasını, Türk milletinin bugünlere ulaşmasını sağladığı için ona büyük bir minnet borcumuz var” diyerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü vefatının 80. yıldönümünde saygıyla andı.
Uyuşturucuya Savaş Açtılar
Uyuşturucuya Savaş Açtılar
İnegöl´ün Gürcü camiası dernek başkanları, geleneksel olarak düzenledikleri istişare toplantılarının bu ayki gündemine gençleri aldılar. Gençlerin uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan uzak tutulması noktasında önleyici tedbirler alınmasına karar verildi.
   Yeni okul öğretime hazırlanıyor
Yeni okul öğretime hazırlanıyor
İnegöl Belediyesi, eğitim öğretime başlamak için gün sayan eski İnegöl Lisesi´nin bulunduğu alanda inşa edilen Bakyapı Hacı Ali Bakgör Ortaokulu´nda çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Taban Vali Canbolat´ı ziyaret etti
Taban Vali Canbolat´ı ziyaret etti
AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Belediye Başkanı Alper Taban ve AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, kısa bir süre önce Bursa Valiliği görevine başlayan Yakup Canbolat´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Müdür Erçetin´den İGİAD´a Ziyaret
Müdür Erçetin´den İGİAD´a Ziyaret
İnegöl Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, İnegöl Genç İşadamları Derneği´ni (İGİAD) ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Dernek Başkanı Hakan Özdemir, dernek olarak her konuna İnegöl Emniyetinin yanında olduklarını söyledi.
CHP´de ilk başvuru yapıldı
CHP´de ilk başvuru yapıldı
31 Mart´ta yapılacak olan yerel seçimler için CHP´de ilk başvuru yapıldı. Bir dönem CHP´de ilçe yöneticiliği yapan Hikmet Sallı, belediye meclis üyeliği aday adaylığı dosyasını, İlçe Başkanı Necmi Demir´e teslim etti.
Dev iş birliği
Dev iş birliği
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı ve Bursa Teknik Üniversitesi işbirliği ile İnegöl´de Mobilya Test Merkezi ve Malzeme Kütüphanesi kurulacak. İMOS´un da destek vereceği proje için ön protokol önceki gün imzalandı.
Yavi Şehitleri Unutulmadı
Yavi Şehitleri Unutulmadı
25 EKİM 1993 de Erzurum Çat ilçesi Yavi Beldesi Şehitleri dün gece Bursa Küçük Balıklı da Akasya düğün salonunda düzenlenen bir törenle 33 Şehitlerimiz anıldı.
Minik Melisa´ya Son Görev
Minik Melisa´ya Son Görev
İnegöl´de kreşte yemek yedikten sonra uyurken solunumu durması sonucunda hayatını kaybeden 1 yaşındaki Melisa Tuana Memiş, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Diyetisyen Koçak AVM´ye Geliyor
Diyetisyen Koçak AVM´ye Geliyor
Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, Kasım ayına her yaşa hitap eden etkinlik ve kampanyaları ile merhaba diyor. İnegöl AVM, bu ayki özel söyleşide beslenme uzmanı, diyetisyen Dilara Koçak´ı konuk etmeye hazırlanıyor.
Seri yakalamak istiyoruz
Seri yakalamak istiyoruz
İnegölspor Teknik Direktörü Fatih Akyel, Sakaryaspor karşısında galibiyete ulaşarak seri yakalamak istediklerini ifade etti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi