Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Gerçekleri görün!
Tarih: 7.12.2017 10:35:07
İBRAHİM GÜRBAŞ

Ben Galatasaraylıyım. Bunca zaman Süper Lig´de oynanan tüm karşılaşmalarda maçı kazanmak kimin hakkıysa, penaltısı verilmemişse yani tüm çıplaklığıyla objektif olarak hak eden takımdan taraf olup kendi takımımı da aşağılarım.

Özel hayatımda da bu hep böyledir. Gelelim partilere, hayatım boyunca hiçbir partiye körü körüne bağlanmadım. Rahmetli Ecevit döneminde sadece delegelik yaptım. CHP´li, MHP´li, İYi Partili ve AKP´li de değilim. Benim için tek gerçek halkın refah içinde, paralı, bereketli, mutlu yaşamasıdır.

Bunca zaman hiçbir parti halkı düşünmedi.

Her gelen çaldı çırptı. Sayın Bülent Ecevit haricinde. Şimdi Amerikan mahkemesinde Türkiye´deki CEO´ların, bakanların vs. rüşvet aldıkları hem tapelerde, hem de belgelerle hakimin önünde olduğu ve Reza Zarrab da her şeyi birebir açıkladığı halde nasıl oluyor da tüm bu kanıtlara rağmen bir kesim, halen bunların yalan olduğunu söyleyip "Ölümüne AK Parti" diyebiliyor, kesinlikle anlam veremiyorum. Nedir bu parti sempatizanlığı?

Esnaf olarak kan ağlayan sizler, asgari ücrete çalışan halk, emekli parasıyla kirasını bile ödemekte zorlanan emekliler, lütfen toparlanın silkelenin!

Ben Amerikan sempatizanı da değilim. Madem zaman birlik olma zamanı, o halde gerçekleri görün artık! Yeri geldiğinde yurt dışında yapılan yolsuzluklarda nasıl ki, devlet büyüğünü çöp konteynırına atabiliyorlar, biz de böyle yapabilelim.

Kimse halktan daha üstün değil bunun farkına varalım artık.

Saygılarımla

Anahtar Kelimeler: Gerçeklerin, görün
Okuyucu Yorumları (1 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
eşref demir
10.7.2018 13:47:39
merhaba İbrahim Bey, Ben yenicede ikamet eden emekli bir vatandaşım elimden geldiğince haksızlıklara duyarlı davranmaya çalışıyorum bildiğim birkaç basın sitesine rahatsızlığımı iletmeme rağmen görüyorum ki yolsuzluklara hala sessiz kalınıyor. İbrahim Bey benim rahatsızlığım yenice de aylardır dikkat ediyorum enkaza dönmüş çalışmayan kanalizasyon toplama tesisinde 4-5 işçinin öylesine bekliyor olması bildiğiniz otobüs durağında beklere gibi bekşiyorlar sanırım oraya feribot gelecek ki ne zaman görsem oturuyorlar. güya onlara burda bekleyin demişler çalışmayan tesiste neden bu kadar personel bulunduruluyor anlamıyorum. Benim 6 aydır oğlum askerde ve vatan savunması için canını ortya koymuşken bu tür manzaraları görmek vatandaş olarak vicdanımı sızlatıyor. Buna benzer vatandaş sırtından geçinen daha bir sürü örneklerin olduğunu duyuyoruz. yandaş kayırmanın gözümüze gözümüze sokulmasını kabul etmiyorum lütfen bu kirli pazarlıkları gün yüzüne çıkartın.
Yazarın Diğer Yazıları
İnegölspor´da yanlış üstüne yanlış (31 Aralık 2018 - Pazartesi)
İÇİN İÇİN (15 Kasım 2017 - Çarşamba)
MAKSAT KÖŞE YAZISI OLSUN (06 Kasım 2017 - Pazartesi)
Müftü efendi! (21 Ekim 2017 - Cumartesi)
IMF´YE BORCUMUZ YOK! (03 Ekim 2017 - Salı)
Kandırıldık!! (25 Eylül 2017 - Pazartesi)
KANDIRILDIK! (24 Eylül 2017 - Pazar)
Neresinden bakalım bu maçın? (23 Eylül 2017 - Cumartesi)
"DÜDÜK BENDE" (19 Eylül 2017 - Salı)
İNEGÖLSPOR İYİ YOLDA (16 Eylül 2017 - Cumartesi)
LANET OLSUN! (11 Eylül 2017 - Pazartesi)
“BENİM BİR KÖYÜM VAR” (28 Ağustos 2017 - Pazartesi)
İnegölspor´a destek verin (18 Ağustos 2017 - Cuma)
Yalakalık Kültürü Üzerine… (15 Ağustos 2017 - Salı)
AKP´YE TAZE KANLAR LAZIM (15 Ağustos 2017 - Salı)
Sayfa: