İnegöl’ün Lezzet Haritasını Sen Belirle!

İnegöl Belediyesi, İnegöl’ün gastronomi şehri olmasına yönelik başlatılan proje kapsamında “Türkiye’de İnegöl Mutfağı” algısının ölçülmesine yönelik paydaş anketi düzenledi.

Hava kalitesi mercek altına alındı.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, hava kalitesi ölçümlerini vatandaşların da canlı olarak takip edebileceğini duyurdu.

Yaşlı kadını polis ikna etti

İnegöl’de 3 katlı apartmanın çatısını onarmak için çıkan alzaymır hastası Safiye Çayır (78) polisi harekete geçirdi.

Bu mahallede davul çalınmıyor!

Emir Sultan'da davul çalınmıyor zillere basılıyor bakın neden

Kalp sağlığına dikkat

Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, başlıca risk faktörlerinin bilinip önceden kontrol altına alınması ile kalp ve damar hastalıklarına bağlı ölümlerin yüzde 80’inin önlenebileceğini söyledi.

Büyükşehir’den Ramazan desteği

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayına özel devreye aldığı sosyal destek paketi, ihtiyaç sahiplerine nefes, pandemi nedeniyle zor günler geçiren mahalle bakkallarına ise can suyu olacak.

Uyuşturucu ve tefecilik önlenmeli

CHP İnegöl İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ali Doğan, İnegöl’de uyuşturucu ve tefeciliğin intiharlara yol açtığını ve bu iki konuda kayda değer önlemlerin alınmadığını söyledi.

Şehrin havası değişecek

İnegöl Belediyesi’nin Mahmudiye Mahallesinde rengârenk desenleriyle bölgeye renk katacak, yeşiliyle nefes aldıracak sosyal donatı alanı düzenleme çalışması sürdürüyor.

3 Puan 6 puan değerindeydi

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, deplasmanda 1-0 mağlup ettiğimiz Kahramanmaraşspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Oyuncularım aslanlar gibi mücadele etti

Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir, deplasmanda 1-0 mağlup ettiğimiz Kahramanmaraşspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Sektörü daha ileriye taşıyacağız

İMOS Başkanı Osman Aybil, “Mobilya ülkesi olmak, ihracatımızı 10 milyar dolara çıkarmak istiyorsak,Kurumsallaşma, uzmanlaşma, tasarım, insan kaynağı, lojistik merkezleri gibi konuları stratejik planlarımızın içinde ele almalıyız.”

Kaynak sularımız tek tek elden gidiyor

DSP İnegöl İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar, “Süle Mahallemizde bulunan doğal kaynak sularımızdan bir tanesine daha kaynak suyu şişeleme ve ambalaj tesisi olarak imar değişikliği ile birilerine sessiz sedasız izin verildi.”

Güvercin kavgası kanlı bitti

Bursa'da dayı ve yeğen arasında güvercin bakma meselesi yüzünden çıkan kavgada kan aktı.

İşte bu  0-1

Sezonun en kritik maçlarından birini deplasmanda Kahrmanmaraş AŞ. İle oynayan bordo beyazlılar, rakibini 1-0 yenerek altın değerinde 3 puan aldı.

Bursa'nın T2 tramvay hattında gece gündüz imalat

Bursa'nın T2 tramvay hattında gece gündüz imalat